Tvorba webu

& IT služby

Jaké internetové stránky děláme?

One-page web

Vše na jedné stránce. Jen scrollujete dolů a na jedné stránce máte vše. Žádné zbytečné klikání a velmi příznivá cena. Dostupné pro každého a vytvořeno za pár dnů.

Internetové stránky

Klasika, kterou po nás chcete nejčastěji. Pár stránek, info, fotky, odkazy a kontaktní formulář. K tomu měření návštěvnosti nebo propojení s dalšími službami. Ušité přesně na míru klientovi jak designem, tak i funkcemi.

Eshopy

Web, který obsahuje mj. produkty, košík a možnost online vytvoření objednávky. Umíme zapracovat i různé platební metody a velmi pokročilá nastavení.

Portály

Specializované webové aplikace nebo různé online služby s velmi specifickým využitím. Takto jsme dělali např. docházkový systém, nebo náš vlastní vzdělávací portál na platformě Moodle.

Katalog referencí

Váš nový web od nás bude...

Settings install maintenance and repair

Jdete do toho s námi?

Pročtěte si, jaký bude postup

Zadání a specifikace

Nejprve detailně poznáme všechny Vaše potřeby a požadavky a domluvíme se na ideálním řešení. Pokud máte své firemní logo, barvy, font písma nebo logomanuál, vše z toho se nám bude hodit. Připravte si také veškeré podklady – texty, obrázky i odkazy.

Pokud již máte doménu, můžeme ji použít. Webhosting někdy vyhovuje, někdy ne. Pokud připravujeme zcela nový web, poradíme vám s nejvýhodnějším webhostingem.

První náhled

Po cca 2 týdnech dostanete první grafický návrh. Nejprve navrhujeme pouze úvodní „home“ stránku. Vše je zatím na skrytém odkazu, který vidíte jen vy. Váš starý web, pokud jej máte, zůstává nyní nezměněn.

Úpravy náhledu

Následuje prostor pro vaše úpravy a připomínky. Poté dokončíme návrh všech ostatních podstránek. Stále je možnost cokoliv upravit a změnit.

Finální publikace

Jakmile jste 100% spokojeni, během pár hodin váš starý web zmizí a nahradí jej nový.

Součástí předávací dokumentace je také zaškolení základní orientace v redakčním systému, pro budoucí správu webu.

Naše spolupráce může i tak pokračovat. V případě zájmu jsme schopni ponechat web v naší správě a dále se starat o jeho provoz. Zajišťovat funkčnost, údržbu a aktualizace. A to včetně tvůrčích činností na obsahu stránek.

Ozvěte se nám

Michal Romba

IT KONZULTANT

IT poradenství, hardware

Napište nám o individuální nabídku pro vaši firmu

Christoph Media Company
Mgr. Jakub Romba